Průběh výcviku autoškoly - Autoškola Mirpal Karviná, Orlová, Havířov, Dětmarovice, Petřvald, Bohumín, Rychvald
Hledáte autoškolu? Autoškola Mirpal Karviná je tu právě pro Vás.V první fázi musí zájemce o autoškolu vyplnit přihlášku a zajít ke svému lékaři pro posudek o zdravotní způsobilosti k řízení motorových vozidel. Přihláška do autoškoly i tento zdravotní posudek lze stáhnout ze stránek autoškoly Mirpal nebo se dají převzít osobně přímo u nás v autoškole.


Po podání přihlášky do naší autoškoly, dojde během týdne k nahlášení Vaší osoby na Magistrát města Karviná. Poté je vydána průkazka a žák může podstoupit výcvik autoškoly.


Výcvik autoškoly začíná nejdříve teoretickou výukou a až poté dochází k samotným jízdám. Výuka autoškoly probíhá každou sobotu od 8hod do 12hod. Tuto výuku lze domluvit s instruktorem autoškoly na jiné dny. Výhodou naší autoškoly je dovoz a odvoz k výuce v rámci cvičných jízd.


Žák má k dispozici 14 cvičných jízd, což je 28 hodin.
1 jízda = 2 hodiny (90min)


První jízda (2 hodiny) probíhá na autocvičišti, které nahrazuje autotrenažér. Na tomto autocvičišti probíhá seznámení s vozidlem, seznámení s ovládacími prvky auta, výuka rozjíždění, výuka řazení, výuka couvání, výhybné manévry atd.


Druhá jízda probíhá v mimoměstském provozu a další následující jízdy autoškoly probíhají již ve městech jako je Karviná, Orlová, Havířov, Český Těšín, Bohumín, Ostrava s větším provozem.


Autoškola pro Vás přijede na předem dohodnuté místo a poté se odvezete, kam budete chtít.
Výcvik autoškoly lze dokončit již po 15 dnech kurzu a následně jít k závěrečným zkouškám.
Chcete vědět, jak probíhají závěrečné zkoušky autoškoly?
Klikněte na tento odkaz závěrečné zkoušky autoškoly.

Copyright © 2010 - 2013 Autoškola Mirpal
Vytvořil Viktor Petříček (Devbon)
Vytvořil Viktor Petříček (Devbon)
Nabídka kurzů Auta naší autoškoly Ceník autoškoly Přihláška do autoškoly Kontakt na autoškolu Autoškola Mirpal Karviná Autoškola Karviná Autoškola Orlová Autoškola Havířov Autoškola Dětmarovice Autoškola Petřvald Autoškola Bohumín Autoškola Orlová Autoškola Karviná Autoškola Mirpal Karviná Výcvik autoškoly - průběh autoškoly Nabídka kurzů Online autoškola testy Autoškola Mirpal Karviná Mapa webu